fejlec logo magyar    english

Nyugat-európai kapcsolatokkal és jelentős hazai belpiaccal rendelkező Lajtamag cégcsoport

Könyvelő / bérszámfejtő munkatársat keres

Feladatok:

  • bérszámfejtés, kapcsolódó bevallási feladatok ellátása
  • vezetői riportok, kimutatások rendszeres összeállítása
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel, hatóságokkal
  • a társaságcsoport integrált vállaltirányítási rendszerében főkönyvi és analitikus könyvelési feladatok ellátása,
  • adóbevallások, statisztikai jelentések, adatszolgáltatások elkészítése
  • közreműködés időszakos és éves zárásokhoz kapcsolódó feladatok elvégzésében

Elvárások:

  • bérszámfejtési-munkaügyi végzettség és gyakorlat
  • számítógép és MS Office szoftverek felhasználói szintű ismerete
  • jó kommunikáció képesség, ügyfélközpontú hozzáállás
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • precizitás, pontosság, megbízhatóság
  • legalább 3 év könyvelői gyakorlat

Előnyök:

  • Microsoft Navision rendszer használatában szerzett tapasztalat
  • német és/vagy angol nyelven alapfokú ismerete
  • mérlegképes könyvelői végzettség

Amit nyújtunk:

  • versenyképes juttatási csomag
  • modern, minőségi munkakörnyezet
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • lelkes, lendületes csapathoz való tartozás
  • stabil, hosszútávú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

Mosonudvar

Jelentkezni bérigényt tartalmazó, fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mailcímen lehet:

arlista

zoldtragya

szoja

csaladbarat logoszines 175

gvop-2011-tabla 0 280 140